Koondtabelid:         Klass A      Klass B

Tour de Jakob JUHEND.

Loosipallide jagamise algoritm.

Võidupallid ja Mr. Jakob kinkekaardi saad kätte klubi sekretärilt.

Kahekümnenda etapi võitjad:  

Eero Soosaar 41 lööki

Jaan Nigul 25 punkti

Loosipallid võitsid Eero Veisner ja Indrek Lüüs

Üheksateistkümnenda etapi võitjad:  

Benno Maaring 36 lööki

Anu Rebane 20 punkti

Loosipallid võitsid Tanel Laisaar ja Reet Dalberg (loosipallide võit 4 kord!)

Kaheksateistkümnenda etapi võitjad:  

Eero Soosaar 40 lööki

Eva Peedimaa 22 punkti

Loosipallid võitsid Toomas Tamme ja Liis Arrak

Seitsmeteistkümnenda etapi võitjad:  

Eero Soosaar 41 lööki

Jana Esko 21 punkti

Loosipallid võitsid Kalev Kuusik ja Jana Esko

Kuueteistkümnenda etapi võitjad:  

Toomas Tamme 41 lööki

Nils Illimar Esko 22 punkti

Loosipallid võitsid Juhan Peedimaa ja Anu Rebane

Viieteistkümnenda etapi võitjad:  

Viljar Pärnamäe 36 lööki

Aigar Pindmaa 22 punkti

Loosipallid võitsid Margo Liiv ja Kreet Rosin-Pindmaa

Neljateistkümnenda etapi võitjad:  

Andres Kulbin 37 lööki

Lea Schmidt 20 punkti

Loosipallid võitsid Andres Esko ja Jaan Nigul

Kolmeteistkümnenda etapi võitjad:  

Toomas Tamme 39 lööki

Kaur Andresson 21 punkti

Loosipallid võitsid Eero Veisner  ja Indrek Lüüs

Kaheteistkümnenda etapi võitjad:  

Benno Maaring 39 lööki

Jana Esko 18 punkti

Loosipallid võitsid Kalev Kuusik  ja Hannes Jennsen

Üheteistkümnenda etapi võitjad:  

Toomas Kull 40 lööki

Liis Arrak 21 punkti

Loosipallid võitsid Viljar Pärnamäe  ja Berit Kolk

Kümnenda etapi võitjad:  

Viljar Pärnamäe 43 lööki

Mihkel Paloots 20 punkti

Loosipallid võitsid Benno Maaring ja Reet Dalberg

Üheksanda etapi võitjad:  

Andres Kubin 39 lööki

Lylian Kork 21 punkti

Loosipallid võitsid Toomas Tamme ja Berit Kolk

Kaheksanda etapi võitjad:  

Viljar Pärnamäe 38 lööki

Kaur Andresson 18 punkti

Loosipallid võitsid Igor Viirlaid ja Krista Zeik

Seitsmenda etapi võitjad:

Triin Anette Kaasik 42 lööki

Anu Rebane 17 punkti

Loosipallid võitsid Erko Hansar ja Imbi Paloots

Kuuenda etapi võitjad:

Toomas Tamme 40 lööki

Nils Illimar Esko 20 punkti

Loosipallid võitsid Juhan Peedimaa ja Aigar Pindmaa

Viienda etapi võitjad:

Eero Veisner 41 lööki

Lilian Kork 19 punkti

Loosipallid võitsid Vadim Apuhtin ja Reet Dalberg

Neljanda etapi võitjad:

Toomas Tamme 40 lööki

Andero Mardo 23 punkti

Loosipallid võitsid Viljar Pärnamäe ja Eva Peedimaa

Kolmanda etapi võitjad:

Toomas Tamme 39 lööki

Nils Illimar Esko 24 punkti

Loosipallid võitsid Viljar Pärnamäe ja Indrek Lüüs

Teise etapi võitjad:

Igor Viirlaid 39 lööki

Krista Zeik 20 punkti

Loosipallid võitsid Toomas Tamme ja Reet Dalberg

Esimese etapi võitjad:

Benno Maaring 38 lööki

Liis Arrak 21 punkti

Loosipallid võitsid Priit Pärs ja Robin Udodov