Otepää Golfiklubi noored tegid Premia Noortesarja kokkuvõttes suurepäraseid tulemusi!               U15 klassis sai Mihkel Paloots koondarvestuses võidu! Karel Räppo võitis U18 klassis ülitihedas konkurentsis teise koha ja U12 arvestuses teenis Annika Koni tänu finaaletapi võidule klassi kokkuvõttes kolmanda koha!

Sarja finaaletapp toimus viimasel augustipäeval EGCC Sea Course´l ja mängus oli rohkelt boonuspunkte. Annika mängis 9 rajal välja suurepärased 21 punkti ja teenis etapivõidu. Mihkel sai finaaletapil teise koha 38 punktiga ja Kareli 40 punkti 86 löögiga olid väärt kolmandat kohta. Finaalturniirile oma klassi 12 parema hulka pääsesid veel Robin Udodov ja Nils Illimar Esko. Sarja seitsmel etapil osales kokku 8 Otepää noort golfarit. Kõikide osalejate osavõtumaksud tasus klubi ja rõõm on tõdeda, et võidetud pjedestaalikohtadega üksiketappidel ja koondarvestuses tõid noored vastutasuks klubile rohkesti au ja kuulsust!

27. juulil toimus Premia Noortetuuri järjekordne osavõistlus, seekord siis meie koduväljakul. Otepää Golfiklubi mängijad esinesid taas väga hästi. Karel Räppo võitis U18 klassis esikoha 39 punktiga ( 99 lööki). Robin Udodov jagas U12 klassis 9 rajal 23 punktiga parimat tulemust, kuid pidi HCP järgi leppima teise kohaga. Teise koha sai ka Nils Illimar Esko U15 klassis suurepärase 42 punktiga (96 lööki). Kokku oli võistlustules kuus Otepää klubi noort golfarit. Palju õnne ja edu järgmisteks etappideks!

18. juulil Niitväljal toimunud Nike Noortetuuri 4. etapil saavutas Karel Räppo 36 punktiga tubli kolmanda koha! Noorte 9 - rajalisel võistlusel oli 22 punktiga teise koha vääriline Robin Udodov! Otepää tublid noored olid taas hoos! Palju-palju õnne!

15. juunil toimunud Premia  tuuril olid Otepää Golfiklubi noored väga tublid! Mihkel Paloots saavutas võidu U15 klassis, Karel Räppo sai U18 klassis teise koha ja Annika Koni jagas U12 klassis kolmandat tulemust. Nils Illimar Esko tegi korraliku scratch tulemuse 98 lööki ja jagas U15 klassi 10. kohta. Lisaks olid võistlustules Robin Udodov ja Sander Koni. Oleme uhked, kiidame ja kutsume kõiki lapsi treenigutele!

30. mail toimus Nike Noortetuur I etapp.

Meie tubli  Robin Udodov saavutas 9 raja võistluses esimese koha! Palju õnne tublile noorgolfarile!

22. mail alustas taas Premia Noortesari.

Noortele golfaritele mõeldud võistlussari toimub juba kolmandat aastat ja iga aastaga on mängijaid juurde lisandunud. 2016 aastal mängitakse sarja raames kokku 7 osavõistlust erinevatel väljakutel ning finish on planeeritud 31.augustile. Esimene osavõistlus peeti Saaremaal.

Kokku oli esimesel etapil stardis 38 noort, millest kõige suurema osalejate arvuga olid U12 ja U15 klassid.

Otepää Golfiklubi esindasid U18 klassis Karel Räppo, U15 klassis Nils Illimar Esko ning U12 klassis Robin Udodov

Väga hea mängu tegi Karel , kes saavutas 42 punktiga 2 koha! Nils Illimar saavutas 4 koha ning Robin jagas 5-6 kohta. Väga tublid noored! Järgmine etapp toimub 15. juunil Valgerannas. Loodame, et Valgeranda minnakse Otepää Golfiklubi esindama juba tunduvalt suurema võistkonnaga.