Kui oled Eesti golfiklubi liige ja käimasoleva aasta liikmemaks on tasutud, peaksid olema oma koduklubi käest saanud EGLi HCP-kaardi. HCP-kaart tõendab, et Sul on kehtiv EGA händikäp (HCP-litsents) ning sellega seotud EGLi poolt tagatud golfi baaskindlustus.

HCP-kaardile on kantud Sinu ees- ja perekonnanimi, koduklubi käesoleval hooajal, HCP-litsentsi number (mis ühtib Sinu Golfboxi konto numbri ning Sinu golfi baaskindlustuse poliisi numbriga) ning EGA Täpne HCP käesoleva aasta alguses. HCP-litsents kehtib aastase hooaja kaupa.

EGL väljastab uue HCP-kaardi kõikidele Eesti golfiklubide liikmetele igal aastal. Eelneval aastal HCP-litsentsi omanud golfarid saavad HCP-kaardi kätte aasta alguses, hooaja jooksul golfiklubiga liitunud saavad HCP-kaardi oma koduklubi kaudu kuu jooksul. Käesolev kaart toimib ka klubikaardina golfiklubis, mille liige Sa oled – uuri kaardi võimaluste kohta oma klubist täpsemalt.

Kogu maailmas kehtiva Chartis Europe S.A. poolt pakutava EGLi golfi baaskindlustuse ja premium-pakettidega ning kindlustuse tingimustega saad tutvuda SIIN. Kõikidel HCP-litsentsi (ehk ka HCP-kaarti) omavatele Eesti golfimängijatele on EGLi golfi baaskindlustus tasuta (sisaldub klubi aastamaksus). Kõikidel golfaritel on võimalus osta endale juurde lisakindlustust, täites vastava liitumisavalduse.

Golfikindlustus kehtib 01.05.2014 kuni 30.04.2015

Võta oma HCP-kaart kindlasti kaasa, kui lähed golfireisile välismaale!