TULE RAJALE VÕISTLUSSARJA EMOTSIONAALNE POOL

Ursula Muts / 1. juuni 2012

Tule Rajale võistlussari läks käima üle ootuste hästi. 30.mail oli hoolimata ilmast kohal koos mentoritega üle kahekümne osavõtja. Järgnevalt saad lugeda ühe osavõtja muljeid 30.mai võistlusest.

OGK Tule Rajale 30.mail 2012

Siin me siis nüüd oleme - Tulime Rajale - nagu pealkiri kutsub. Esimene võistlus!

Väljas sajab vihma, tuul, sooja 8 kraadi – ja siin ma olen! Mina, kes lubas endale, et mängin golfi ainult siis, kui ilm on ilus, päike paistab, mõnus jalutada ja natuke sporti ka......

No mis siis ikka, nimed kirjas, raha makstud ja sooja tegema. Löögid välja ei tule, kord kisub ühte serva, siis teise, siis ei saa üldse pallile pihta – närv sees, kaob see viimanegi oskus (kui seda üldse oligi:) Miks mul midagi välja ei tule? Õnneks Apivala tuletab meelde, kuidas on õige kehahoiak ja kuidas käed peavad olema - appi – kõik on ju valesti! Ohh,  mõni löök läheb nüüd otse!

Ongi soojendus läbi, tuleb minna! Oleme viimased rajale minejad – õnneks, ei ole pealtvaatajaid minu hävingule:)

Tutvumine mentoriga – meie oma on Priit – ja alustame!

Mehed kõigepealt!

Priidu avalöök -pikk, aga palli maandumist pole näha, küll leiame üles. Marko avalöök – pikk, kisub veidi vasakule, aga mängus. Ja nüüd siis mina – süda puperdab, närvid täitsa läbi, peas ainult üks mõte – saaks pallile pihta! Löök – juhuu – sain pihta!!! Jäi rajale, päris otse, pikkust vast mingi 70 meetrit – mehed nii arvavad. Mina ei arva midagi, mina olen lihtsalt rahul:) Järgmine löök – natuke jälle edasi, mina rahul – mehed metsas, otsivad Priidu palli. Ragistavad seal, mina saan oma palli juures edasi mediteerida – meestel metsas läheb vist aega. Kolmas löök, noh nüüd tuleb – ja tuligi – pallist mööda! Normaalne! Mehed metsast tagasi, palli ei leidnudki, Priit droppab uue palli ja lööb. Meeste löögid pikad, minu omad.... noh on kah, kui pihta saan, siis vähemalt liigun edasi:) Järgmine löök – ees on minu õuduste unenägu – liivapunker – sain üle, milline õnnis tunne, ei peagi liivas möllama (minu „parim“ saavutus liivapunkrist välja on 6 lööki:)! Nii, 6 löök ja griinil kohal!  Priidu lööke ei tea, mul niipalju endaga tegemist et..... Nüüd vaja saada pall auku, uhh, löök – täitsa hästi, kohe augu kõrvale, kohe on sees – ja siis on vaja puterdada, puutun palli - ja löök kirjas! Enda peale vihane, no oli seda vaja! Viimane löök – pall augus. 9 lööki – aga olen rahul.  Kui teada saan, et tänu oma puterdamisele punkti ei saa, siis ei ole enam mitte rahul! Edasi järgmisele rajale!

Kokkuvõtvalt võistlusest.

Oli nii häid radasid, kus sain punkte, kui ka neid, kus korjasin palli üles ja  lasin meestel oma mängu mängida! Kolm tundi ja võistlus oligi läbi! Kõik oli superhästi!

Priidule tänud – mõnus võistlus oli!

2 nädala pärast kohtume!

Krista

Algaja-asjaarmastaja

5. x rajal