TULE RAJALE VÕISTLUSSARJA FINAAL

Ursula Muts / 24. august 2012

Juba sel pühapäeval, 26.augustil, tõmbame finaalvõistlusega joone alla populaarsele võistlussarjale Tule Rajale.
Võistlussarjas sai kokku peetud 8 osavõistlust. Iga kahe nädala tagant kolmapäeva õhtupoolikuti mängiti kas esimesed 9 või tagumised 9 rada. Ilmaga küll alati ei vedanud, kuid seda enam said alustajad golfarid kogemusi juurde. 

Väga suure panuse andsid võistlussarjale kindlasti mentorid, kellega kõik võistlejad väga rahule jäid. Mentorite ees teevad kindlasti kõik võistlejad südames sügava kummarduse, samuti korraldustoimkond. ilma mentoriteteta ei oleks võistlussari olnud see, milleks ta praegu kujunes. Aitäh neile veel kord! 

Üldse on kogu võistlusformaat olnud võistlejatele meele järele ning igati sobinud. Võimalus, et tund ennem starti saab range peal oma oskusi veel golfitreeneri käe all lihvida, on olnud väga teretulnud ning range on kolmapäeva õhtupoolikuti kihanud golfaritest. 

Sel pühapäeval kell 12 algav Tule Rajale Finaal on juba 18-rajaline ning ilma mentoriteta. Peale võistluse lõppu toimub auhinnatseremoonia restoranihoones, kus kõik tublimad sarjas osalenud saavad pärjatud. 

Siit saad vaadata, kellel on lootust saada auhinnalisi kohtasid. Arvesse läheb  4 parimat 9-l rajal mängitud tulemust (2 tulemust radadelt 1-9 ja 2 tulemust radadelt 10-18) + finaali 18 raja tulemus.  Auhinnatakse 3 parimat mõlemas võistlusklassis nii meeste kui naiste arvestuses. 

Eriauhinnad: kogu võistlussarja parim 9 raja punktitulemus, enim HCP-d langetanu, aktiivseim osaleja, täpseim avalöök rajal nr 4.