TULE RAJALE VÕISTLUSSARI

Ursula Muts / 14. juuni 2012

Tule Rajale osavõistlus lõi taas rekordeid!!!!!
Kolmandat "Tule Rajale" võistlust, mis toimus eile imeilusa ilma saatel, saatis taas kord erakordne menu! Kas mäletate range'il olukorda, kus golfimängijatele ei jagunud enam isegi kohti. Eile oli just selline päev. Sekretariaadil oli nii palju tegemist, et ei olnud mahti ilmagi nautida. Aga kui kõik võistlejad olid rajale saadetud, oli tulemus just täpselt selline - 27 alustajat ning 12 mentorit olid rajale läinud. Seda on erakordselt hea meel nentida, et sari on tekitanud olukorra, kus võistlus on võtnud pea nii suured mõõtmed, et annab juba rohkem kui poole mahu meie traditsioonilistest võistlustest. Jääme vaid lootma, et kõik alustajad on just need järgmised aktiivsed golfimängijad, kes meie klubis mägesid liigutavad ja suuri tegusid teevad. 

Vähe sellest, et hea meel oli nii palju toredaid inimesi rajale saata, ka tagasi tulles olid paljudel näod nalja täis - tehti päris korralikke tulemusi. Eelmisel kahel osavõistlusel ei õnnestunud ühelgi alustajal oma hcp-d parandada, eilsel päeval aga tegid seda päris mitmed. Kamba peale löödi isegi mõni birdie. Üks mentor sai aga lausa eagle'iga oma flight'i kaaslasi rõõmustada. 

Kõik eelnev annab korraldajatele jõudu ja indu jätkuvalt "Tule Rajale" võistlust korraldada. Suured-suured tänusõnad ka meie tublidele mentoritele, kes on olnud vabatahtlikult nõus oma aega panustama ning olema toeks ja suureks õpetajaks meie alustajatele. 

Vana tõde on see, et iga ühendus on just nii tugev, kui on tema nõrgim lüli, seega tuleb nõrgemat lüli ree peale aidata, et nõrgast saaks tugev. Lootust on, et suve lõpuks on meil hulk tegusaid golfimängijaid, kes on  saanud kõvasti oma golfiliigutusi treenida, saanud häid mentoriõpetusi ning mis kõige tähtsam - on hakanud julgema mängida väljakul. Samuti loodame, et need võistlussarjast osavõtjad, kes ei ole veel ennast meie klubiga liitnud, seda kindlasti teevad. 

Siin aga tulemused eilselt võistluselt.

Kohtumiseni juba 27.juunil. 27. juunil püüame alustada lähtuvalt suvisest suvepuhkuste hooajast veel varem - stardid avatakse juba 16.30. Jälgi sekretäri poolt saadetud infot!