Otepää golfidaamide võidukas nädalavahetus

Krista Zeik / 1. august 2019

Laupäeval, 27.juulil  toimus „Valgeranna vs Otepää“ naiste traditsiooniline sõpruskohtumine.
Sel aastal kohtuti Valgerannas. Osalejaid oli kokku 27, neist Otepää esindajaid 10.  Võistkondlikus arvestuses läksid kirja kuue parema naise tulemused.
Otepää golfidaamid saavutasid võidu 199 punktiga, Valgeranna daamid kogusid 191 punkti.
Otepää punktitoojad olid Lea, Ines, Eva-Liisa, Jana, Imbi ja Liis.

Autasustati klubide kolme parimat, Otepäält olid nendeks:

Lea Schmidt 38 punkti
InesNigul 37 punkti
Eva-Liisa Andresson 34 punkti

Õhtu jätkus Pärnu Jahtklubi purjekakuuris suveetendusega „Armastuse narrid“.

Täname sõpru Pärnust meeleoluka sõpruskohtumise eest!

Pühapäeval, 28.juulil  toimus Eesti Golfiliidu poolt korraldatud võistlus “Eesti Naiste Karikas“, kus
osales 86 naist. Mäng toimus 30-kraadises kuumuses Pärnu Bay väljakul.

Võistluseklasside arvestuses oli A klassis (HCP vahemikus 0 – 16,6 ) kolmanda koha vääriline Lea Schmidt tulemusega -2 ( scratch 86). Sama arvu löökidega sai Eva Peedimaa jagatud viienda koha.
B klassis (HCP vahemikus 16,7 – 22,4) sai esimese koha Reet Dalberg samuti tulemusega -2