NÄDALAINFO 24. - 30.09

Ursula Muts / 24. september 2012


  • Eestimaale on saabunud suur sügis. Seega hakkab golfihooaeg vaikselt läbi saama. Otepääl toimuvad veel mõned võistlused, mille kohta täpsemalt saad altpoolt lugeda. Kes soovib Eestis nö jõuludeni golfi mängida, peab ilmselt suuna Saaremaa poole võtma, kus väljak ehk kõige pikemalt avatud. Küll aga on võimalus sõita meie lähinaabrite lätlaste juurde, Ozo Golfiklubisse, kes pakuvad kuni hooaja lõpuni green fee hinnale 30% soodustust kõigile mängijatele!  Kõik tasumised Ozo väljakul on Läti lattides või kaardiga.
  • Otepää Golfiklubil on hea meel kutsuda kõiki oma liikmeid tähistama edukat 2012. golfihooaega 16.novembril Alatskivi lossiOle hea, pane see kuupäev varakult oma kalendrisse kirja, kuid veel parem, registreeri end ja oma kaaslast võimalikult varakult, kuna kohtade arv on piiratud!
          2012. hooaja lõpuürituse osavõtutasu on järgnev: 
    • klubiliikmele 30 eurot
    • klubiliikme kaaslasele 35 eurot
    • klubiliikmest juuniorile 20 eurot

Nagu ka eelmisel aastal, viib ka sel aastal pidulised kohale buss ning toob peale üritust turvaliselt koju.  Alatskivi lossis ning lossipargis asuvas Sepikoja Külalistemajas on olemas ööbimisvõimalused. Alatskivi lossis on värskelt valminud hotelli osa, kus on lossi interjööriga sobituvad õdusad lossisviidid. Hind kahele 80 eurot, lisavoodi 15 eurot. Hind sisaldab hommikusööki. Sepikoja Külalistemajas tuba kahele maksab 55 eurot, lisavoodi 20 eurot. Hind ühele 35 eurot. Hinnad sisaldavad hommikusööki. 
Palun registeeri end meili teel ursula@ogk.ee, lisades juurde nimed, kes osa võtavad ning märkides transpordi või ööbimissoovi. 

  • Alates käesolevast nädalast on võimalik golfitreener Valdek Apivalalt võtta grupitreeningute asemel veel eratreeningtunde, mis toimuvad Otepääl. Palun registreeru otse - Valdek Apivala 56215605 või valdek@progolf.ee

 Laupäev 29.september
Otepää Grand Prix 4.osavõistlus
Algus 10:30 esimeselt tiilt.
Võistlusjuhendi ja edetabeli leiad siit.

Laupäev - pühapäev 29.-30.september 
Viimane Green Card Kursus!  
Info ja registreerimine:e-mail: caddiemaster@otepaagolf.ee tel: +372 56200115

Laupäev 06.oktoober
Otepää Oktoobergolf
Võistlusjuhendi ja reklaami leiad siit.

Laupäev 13.oktoober
Otepää Grand Prix Finaal

Olgem terved ning kui ennem ei kohtu, siis hooaja lõpuüritusel Alatskivi lossis kindlasti!