Infokiri 34. nädal

Ursula Muts / 19. august 2014

Kõigepealt tahab üks vana võlg klaarimist saada. Ehk olite märganud, et suurürituse OGK 10 pilte polnud siiani avaldatud. Nüüd on see viga parandatud, kõik fotod on fotograaf Silver Gutmannilt kätte saadud ning kenasti meie kodulehele üles säetud. Suurt pildigaleriid saate näha siit

Naistekas vol 4 "Lindi ja kübaraga" 15. augustil 

Järjekordne naisteka turniir toimus reedel, 15. augustil. Mängiti juba traditsiooniks kujunenud viisil 3-liikmeliste tiimidega scramblit (kõik teevad avalöögi, järgmist lööki teevad need 2, kelle palli ei valitud).  Seekord sai iga tiim stardis abivahendiks lindi, mille abil saab palli asukohta paremaks muuta (igakordsel lindi kasutamisel lõigatakse "kasutatud" osa ära). Võistlus oli puhas löögimäng. Parimaid auhinnad. Eripreemiad said kõik kübarakandjad - ning üllatus-üllatus - kübaraid kandsid kõik daamid, kes võistlusest osa võtsid! Väga vahva eestvõtmine - mehed - teilegi väike spikker, kuidas oma võistlusi värvikamas ja huvitavamaks muuta! Peale mängu oli saun ja väike kosutus Anu Toomase häärberis Tornijärve ääres, mida kindlasti ei saanud väikeseks kosutuseks nimetada, vaid ikka eestlaslikult rikkalikuks toidunaudinguks. 
Mängiti välja super tulemused, võib isegi öelda, et tehti hooaja tippmargid ;-) 

Esikoha võitsid Cliona Dalberg, Piia Laurson ja Jana Esko 30 löögiga
järgnesid Gristel Kütaru, Krista Zeik ja Triin Anette Kaasik 31 löögiga
ning Aire Siim, Reet Dalberg ja Eva-Kristina Maaring 32 löögiga
 
Korraldajad tänavad kõiki osavõtjaid ning jäävad ootama järgmisi üritusi. Daamilike kübarate ja peakatetega osavõtjate fotosid vaadake palun meie kodulehe galeriist.


Otepää naiste ja Valgeranna naiste kohtumine Otepääl 20. augustil

20.08.14 toimub Otepää ja Valgeranna naiste sõpruskohtumine Otepääl. Selgitatakse välja parem klubi sellel aastal. Võistlusformaat: punktimäng, 18 rada. Arvesse läheb 6 mängija paremad punktitulemused.
Registreerimine läbi golfboksi.  
Rohkem info jagab naistetoimkonna juht Lea Schmidt - lea@meritreid.ee.

Tasuta treeningpäev 20.augustil

Hea klubiliige, kes Te omate ehk veidi kõrgemat hcp-d, kui sooviksite - see päev on just Teile! Tulge ja saage osa treeningpäevast, mil püütakse aidata parandada just Teile proovikiviks saanud lööke ja lahendada situatsioone rajal, mis siiani jäänud mõistatuseks, kuidas käituda. Läbi käiakse ka kõik tavapärased olukorrad, mil tihtilugu ikka eksitakse. Ehk et tegemist on justkui green cardi korduskursusega, millest kindlasti tasuks osa võtta.   

Päev on kõikidele klubiliikmetele tasuta! Üleelmisel aastal alguse saanud ja päris menukaks ja vajalikuks osutunud treeningpäev on kindlasti vajalik kõigile neile, kes tunnevad, et veidi või palju on puudu teadmistest reeglite ja etiketi osas, samuti tahaks lihvimist saada löögioskused. Treeningpäev sisaldab nii treeninguid harjutusalal kui mängu jälgimist ja kaasa tegemist rajal ja palju muud vajalikku. Kui tunnete, et soovite päevast osa võtta, registreeruge palun kindlasti eelnevalt sekretäri juures. Andke teada, kas varustus on Teil olemas või mitte, varustuse olemasolu eest hoolitseb korraldustoimkond.  Algusaeg 10.00 ning päev tuleb pikk. Orienteeruv lõpp ennem Tule Rajale võistluse algust, ca 16.00. Restoran MrJakob pakub sel päeval treenijatele kehakinnituseks soodsama hinnaga pastaroa. 

Nagu meistrivõistluste autasustamise järel sõna võtnud klubiliige lausus, oleks reeglite koolitus vajalik väga paljudele klubiliikmetele. Seega, kes madalama hcp-ga klubiliikmetest tunneb, et reeglid ja oskused vajaksid lihvimist, ka Teie olete väga oodatud! 

Registreeruge palun kindlasti ennem ursula@ogk.ee. Küsimuste korral vastab sekretäri telefon - 59128080!
  
Tule Rajale VIII etapp 20. augustil

Tule Rajale VIII etapp ootab 20. augustil järjekordsele etapile võistlejaid!  Mentorid - olete jätkuvalt väga oodatud appi võistluse paremaks sujumiseks kaasa aitama!
Registreeruda saab kuni 19.augusti õhtul kella 18-ni nii golfboksis kui ursula@ogk.ee

Edetabeli peale VII osavõistlust - leiate siit
Juhend  

Kapteni Kepp by Profloors 06. septembril 

6.septembril toimub menukas Kapteni Kepp by Profloors. Võistlus ootab võistlejaid registreeruma nii golfboksis kui ursula@ogk.ee või caddiemasteris (telefon 56200115). Osaleda saavad kõik aktiivset HCP-d omavad golfimängijad, OGK Edetabel 2014 arvesseminev võistlus. Maksimaalne osalejate arv 104, üleregistreerimisel eelistatud OGK liikmed. 
Tegemist on punktimänguga ning võistlusklasse on sedakorda 6: 
 1. Mehed HCP 0 - 13,0 
 2. Mehed HCP 13,1 - 26,4
 3. Mehed HCP 26,5 - 36 
 4. Naised HCP 0 - 23,0 
 5. Naised HCP 23,1 - 36 
 6. Ühisklass HCP 37 - 54 
Mehed mängivad kollastelt; naised punastelt tiidelt, ühisklassis kõik mängijad punastelt tiidelt. 

Autasustatakse iga võistlusklassi 3 paremat mängijat ja erivõistluste parimaid.
Tasatulemuste puhul eelistatakse madalama hcp-ga mängijat. 
Kapteni Kepp: Rändauhinna „Kapteni Kepp“ saab Otepää Golfiklubi mängija, kes kogub suurima arvestuspunktide  summa. 

Punktisüsteem koosneb 2 kategooriast: 
 1. Stabelford: Iga mängija punktimängu tulemus 36 punkti annab 100 arvestuspunkti tabelisse.  Iga punkt ülespoole annab +1 ja iga punkt allapoole annab -1 punkti. 
 2. Scratch: Väljaku par (73 lööki) annab 100 arvestuspunkti. Iga löök üle 73 annab -1 punkti ja  iga löök alla annab +1 punkti 
Juhul kui võitja punktisumma on võrdne, siis eelistatakse mängijat, kelle scratch tulemus on parem.  Võrdse Scratch tulemuse korral toimub play-off 18-ndal rajal. 

Asugem registreeruma!
Juhendi leiate siit.

Laste treeningud 

Kolmapäevase laste treeningu asemel pakume lastele võimalust osa võtta tasuta treeningpäevast, mis toimub Otepääl algusega 10.00 ning lõpuajaga ca 16.00. Osalemissoov palun saata ursula@ogk.ee.

Pühapäeval Priit Jalasto juhendamisel Otepääl 
kell 12.00-13.00 5-8-aastased kell  13-00-15.00 9-aastased ja vanemad 


Täiskasvanute treeningud 

AegTeemaKoht

21.august            Ühistreening                       17.00-18.30       Pitch+pikklöök            Otepää
  18.45-20.15Pitch+pikklöökOtepää

19.august            GreenCard jätkukursus       17.00-20.00   Lähimängukursus             Otepää