Infokiri 31. nädal

Ursula Muts / 4. august 2014

Otepää Golfiklubi Meistrivõistlused 
 
Hooaeg on vaikselt liikunud nii kaugele, et klubi meistrivõistlused ootavad mängimist. 09.-.10.augustil peetavatele klubi meistrivõistlustele on oodatud mängima kõik, kes on Otepää Golfiklubi liikmed. Võistlus peetakse 36-rajalisena (veteranidel 18-rajalisena) kahel päeval kümnes võistlusklassis. Meistrivõistlused lõppevad piduliku õhtusöögiga teise võistluspäeva lõpus. 
Kõik, kes ei võistle, on oodatud andma oma panust vabatahtlikuna.  Vabatahtlike töö on golfiürituste sujumise oluliseks ja lahutamatuks osaks. Võistlusel vajame abi starteri töös, vahetulemuste võtmisel, palli otsijad, fotograafi ülesannete täitmisel ning sekretariaadis. Vabatahtlike töö tasuna saame pakkuda võistlustel pakutavat meenet ning tasuta toitlustust. Kui tunnete, et võiksite aidata, siis palun andke sellest klubi sekretärile aegsasti teada. Selgitusi vabatahtliku tööst jagab samuti sekretär.
Võistlusjuhend 
 
Rajamängude finaalid 
 
Juba sel pühapäeval toimuvad poolfinaalid ja finaalid OGK Karikale Rajamängudes. Viimastel aastatel on need kujunenud väga põnevateks ning kaasahaaravateks ka pealtvaatajatele, kellel on võimalus võistlusele kaasa elada kogu rajal. Poolfinaalid algavad kella 8.20-st, kohamängud toimuvad alates kella 14.20-st.  Olgem aktiivsed ning elagem kaasa meie klubi tublidele meestele ja naistele, kes jahivad ihaldatud Rajamängude karikaid!

Tule Rajale VII etapp 
 
Tule Rajale sari hakkab vaikselt lähenema lõpule, jäänud on veel neli etappi ennem finaali. Ehk et on veel võimalik ka täiesti algusest kaasa lüüa ning saada punktid Tule Rajale edetabelisse neljalt arvesse minevalt osavõistluselt. Registreeru golfboksis või ursula@ogk.ee.

Lastelaagri järelkaja 
 
Lastelaager on selleks aastaks läbi ning sai edukalt läbi viidud. Tänud Clionale, Evale, Valdekule ning teistele abilistele, kelleta laager ei oleks olnud see, mis ta oli. Laagrist võttis osa 30 last, osa lapsi neid, kes juba treeningutest tuttavad, osa olid ka uued näod, kes tulid tutvuma golfiga. Kaks päeva möödusid hoolimata kuumadest ilmadest hoogsalt ja olid täis nii võistlustuhinat kui ka mängulist osa. Loodame, et kõik laagrist osa võtnud lapsed said kaasa toredad mälestused ning jäävad golfi juurde ka edaspidi. Igal juhul ootame neid ka klubiga liituma! 
 
Laste treeningud 
 
Kolmapäeval Valdek Apivala juhendamisel Ihastes - palume ikka iga kord eelnevalt registreeruda!

kell 10.00-11.00 5-8-aastased 
kell 11.15 - 12.15 9-aastased ja vanemad 
 
Pühapäeval Priit Jalasto juhendamisel Otepääl
kell 12.00-13.00 5-8-aastased 
kell 13-00-15.00 9-aastased ja vanemad 
 
Täiskasvanute treeningud

 
AegTeemaKoht

31.juuli                  Ühistreening           17.00-18.30                Mäng rajal                     Otepää        
18.45-20.15Mäng rajalOtepää
               
Registreerumine otse Valdek Apivalale: 56215605 või valdek@progolf.ee
Osalemistasu 10 eurot, klubiliikmele 8 eurot. Maksimaalselt 6 inimest grupis, golfipallid lisanduvad. 
Eratunde on võimalik võtta lisaks Otepääle ka Ihastes sel päeval, kui toimuvad laste treeningud. Sel nädalal ikka kolmapäeval.