Infokiri 30. nädal

Ursula Muts / 21. juuli 2014

Läinud nädalavahetusel olid meie klubi mängijad mitmel pool võistlustules ning on väga hea meel konstateerida fakti, et olime edukad. Nüüd kõigest järgemööda.

Seenioride Eesti Meistrivõistlused Otepääl 

19.-20.juulil toimusid Otepääl Seenioride Eesti Meistrivõistlused. Kokku oli OGK kapteni poolt pandud järgmine koondis, kes OGK au ja kuulsuse eest väljas olid: 
N50+              Lea Schmidt

N60+              Ly Kork

M55+              Peep Must
                       Andres Gailit
                       Villu Ehrlich

M65+              Jüri Kork
                       Tõnis Matsin
                       Arno Huik 
Klassis Seeniorid Naised (50+) tuli kolmandale kohale Lea Schmidt tulemusega 215 lööki (kahe päeva arvestuses). Esikoha saavutas siin Anne Petter Niitvälja GK tulemusega 196 lööki, teise koha Inga LIllemann Sea Golf Rönnas klubist tulemusega 206 lööki.
Klassis Seeniorid Mehed (55+) oli rebimine tihedam, kuid OGK oli võidukas ning võttis pidulikult vastu väärikale esikoha. Palju-palju õnne meie presidendile Andres Gailitile, kes saavutas esikoha tulemusega 168 lööki!!! Teisele ja kolmandale kohale tulid vastavalt Niitvälja (Raivo Velsberg, 170) ja EGCC klubide (Urmas Isok,172) mängijad. 
Klassis Vetaranid Mehed (65+) saavutas kolmanda koha Allan Allik tulemusega 189 lööki. Napilt neljandaks jäi Tõnis Matsin 190 löögiga. Esikoht saavutati selles klassis 181 löögiga, teine koht 183 löögiga - mõlemad auhinnalised kohad läksid Niitväljale - vastavalt Toomas Proos, Arvo Hiller.
Klassis Veteranid Naised (60+) meie klubil auhinnalaua juurde sedkorda asja polnud. Loodame, et järgmine kord läheb paremini! 

Palju-palju õnne kõikidele võitjatele!

BMW Golf Cup International EGCC-s 

19. juulil toimus BMW Cup International, kuhu Otepää Golfiklubist kvalifitseerusid President Cup võistluse pingerea alusel järgmised mängijad:
 1. Margo Liiv 
 2. Toomas Tamme  
 3. Rain Sirk 
 4. Tanel Laisaar
 5. Eero Veisner 
 6. Andres Kulbin 
 7. Sven Nuut 
 8. Joel Pärle
 9. Kalev Kuusik 
 10. Toomas Laan 
 11. Johann Kukk 
 12. Aire Siim 
 13. Maire Milder
Klassis Mehed hcp 0 - 12,4 võitis Juhan Kolk esikoha tulemusega 42 punkti. 
Klassis mehed 12,5 - 28,4 võitis Sven Nuut esikoha tulemusega 43 punkti. 
Klassis Naised 0 - 28,4 võitis Maire Milder kolmanda koha tulemusega 40 punkti. 
Ka eriauhindades olid meie klubi mängijad osavad ning tõid koju kaks auhinda: 
Pikima avalöögi tegi Kalev Kuusik. 
Lähimale lipule lõi Margo Liiv. 
Põhikategooriate võitjad saavad võimaluse esindada Eestit BMW Golf Cup International rahvusvahelisel finaalvõistlusel. 
 
Palju-palju õnne ka selle võistluse võitjatele ning Otepää Golfiklubile taas kuulsust ja au toonud mängijatele!  


17. juulil Hole-In-One 

17. juulil lõi OGK liige Toomas Tamme hole-in-one Otepää Golfiväljaku 16.rajal. Ta kasutas selleks raud 9. ning wilsoni palli, vana ja väsinud. Nii olid võiduka löögi teinud meistri kommentaarid. Palju-palju õnne talle veel kord! 

Tule Rajale VI etapp 

Kolmapäeval, 23.juulil, toimub järjekorras VI Tule Rajale etapp. Registreeda saab kuni homse õhtu kell 18-ni nii golfboksis kui meili teel ursula@ogk.ee. Võistlusjuhend on leitav kodulehelt

Lastelaager 

24.-25.juulil toimub Otepääl lastelaager, mis on mõeldud eelkõige meie klubi liikmete lastele ja lastelastele. Kui soovib lastelaagris osaleda mõni väljastpoolt laps, siis registreerime ka tema. Üleregistreerimisel on siiski eelistatud oma klubi lapsed. Lastelaagris tehakse trenni, arutatakse golfireegleid ja -etiketti, kuid veedetakse ka muul moel aktiivselt aega. Laagri peatreener on pro Valdek Apivala, kel on lastelaagrite läbiviimisel märkimisväärne kogemus. Lisainfot laagris toimuva ning osavõtutasude kohta leiate siit

PAR 3 Open 

27. juulil toimub Par 3 Open, mis ootab registreerimist nii golfboksis kui meili teel - ursula@ogk.ee. Registreerumine lõppeb 25.juulil kell 12.00. Registreerumine on olnud passiivne. Head klubiliikmed - olge aktiivsed end võistlusele registreerima, kutsuge kaasa ka sõpru-golfimängijaid teistest klubidest, sest võistlus on lahtine ning osaleda saavad kõik golfimängijad, kelle hcp aktiivne.
Juhendi võistluse kohta ning Par 3 radade pikkustega tabeli leiate siit.  

Laste treeningud

Sel nädalal laste treeninguid ei toimu! Selle asemel on lastelaager!

Täiskasvanute treeningud

23.juuli                Ühistreening         18.00-19.30               
24.juuli                Ühistreening         18.45 - 20.15

Registreerumine otse Valdek Apivalale: 56215605 või valdek@progolf.ee
Osalemistasu 10 eurot, klubiliikmele 8 eurot. Maksimaalselt 6 inimest grupis, golfipallid lisanduvad. 

Fitting Demopäev 

BO Proshop korraldab 26.07.2014 algusega kell 10:00 Otepää golfikeskuse harjutusväljakul demo- ja fittingpäeva. Proovida saab erinevat varustust ja ega ette registreerides on võimalus endale Pro juurde fitting broneerida. 
Täpselt samamoodi kui iga isiksus on eri nägu või omamoodi käekirjaga, erineb ka kõigi meie kehaehitus ja lihasmotoorika.
Kuna golfivarustust toodetakse aga enamasti statistiliselt keskmise inimese jaoks siis endale golfikeppe soetades kohe ideaalse varustuse otsa juhtumine oleks võrdne peaaegu lotovõiduga. Seega kulutame tihtipeale päris kaua aega ja energiat lihvimaks oma swing´i kellegi teise jaoks loodud seti järgi selle asemel, et tunda rõõmu heast mängust ja ümbritsevast ilusast loodusest. Tule vaata kindlasti 26.07 kell 10:00 – 18:00 Otepää golgikeskuse range´ile kus BO Proshop Pro Matti teeb custom fittingut ja annab proovida erinevat varustust. Ehk leiad midagi just täpselt Sulle meelepärast.
Küsi lisainfot caddiemaster´ist.