Infokiri 24. nädal

Ursula Muts / 11. juuni 2014


Eesti Meistrivõistlused Rajamängus 2014 

Eelmisel pikal nädalavahetusel toimused rajamängud kõige kõrgemal tasemel, mida Eestis leida võib. Meie klubist olid võistlustules Kristo Tullus, Martti Martin, Margo Liiv, Eero Soosaar, Toomas Tamme, Arvo Antropov ning Alice Andressoo. Suurepärase tulemuse tegi Alice, saades kolmanda koha. Teistel nii hästi ei läinud, kuid alati saab järgmine kord tulemust parandada. Palju õnne veel kord Alicele!

Otepää Golfiklubi Karikas Rajamängus 2014
 
Meie oma rajamängu kulgemist, võite ning kaotusi, saab pidevas muutumises näha meie kodulehe avalehel.  Tulemused nähtavad ka otselinkide kaudu: 
 
Tule Rajale III etapp

III Tule Rajale etapp toimub 11.juunil, homme. Liituda jõuavad veel ka need, kes siiani on endas kahelnud ning pole otsusele jõudnud. Registreeruda saab nii golfboksis kui ursula@ogk.ee. Registreerumine lõppeb päev ennem võistlust kell 18.00. 
Sarja juhendi leiate siit. 
 
OGK 10 eelinfo 
Hea klubiliige, palun broneeri endale kohe ära kuupäev 11.juuli, mil toimub suurejooneline Otepää Golfiklubi 10.aastapäeva tähistamine. Päeval saab osa võtta toredast ja pinget pakkuvast võistlusest - Golfikuningas ja Golfikuninganna, kus selguvad meie klubi kõige vägevamad ning õhtul toimub särav pidu kõikidele klubiliikmetele. Võimalus on osa võtta ka ainult õhtusest üritusest. Täpsema info saadame välja lähipäevil! 

Laste treeningud

Alates käesolevast nädalast toimuvad laste treeningud hommikustel aegadel. Esialgu kaks gruppi - 10.00 (5.-8.-aastased) ja 11:15 (9. + aastased). Trennid toimuvad kolmapäeviti!  Palun registreeruge kindlasti ursula@ogke.ee.
 
Kalendri täpsem kirjeldus: 
11.JUUNI - SEPTEMBER KOLMAPÄEV
KOHT - Ihaste
TREENER - Valdek Apivala
I grupp 10.00 - 11.00 (5.-8.-aastased)
II grupp 11.15 . 12.15 (9. + aastased)
 
MAI - SEPTEMBER PÜHAPÄEV
KOHT - Otepää
TREENER - Priit Jalasto
I grupp 12.00 - 13.00
II grupp 13.00 - 14.00

Kogu info noorte tegevuse kohta kättesaadav klubi kodulehel - ogk.ee

Täiskasvanute treeningud

AegTeemaKoht

12.juuni      Ühistreening      17.00-18.30       Chip+pikklöök        Otepää
18.45-20.15Chip+pikklöökOtepää

Registreerumine otse Valdek Apivalale: 56215605 või valdek@progolf.ee
Osalemistasu 10 eurot, klubiliikmele 8 eurot. Maksimaalselt 6 inimest grupis, golfipallid lisanduvad. 
Eratunde on võimalik võtta lisaks Otepääle ka Ihastes neil päevadel, kui toimuvad laste treeningud. 
 
Uued klubiliikmed

Tervitame meie ridadesse astunud järgmisi uusi klubiliikmeid: 
Tõnu Bergmann 
Roland Pärn 
Janeli Reimand 
Märten Peedimaa 
Kuido Ivandi 
Karoliina Kõrgesaar
Urmas Türk
Martin Kotkamäe 
Jevgeni Kahhuta 
Eva Pärn 
Risto Uustal 
Matthias Kreisman 
Mihkel Paloots

Pere Trophy võistlus ootab osalejaid! 

9-rajalisel paaris scramble´s mängitavale Pere Trophy´le on oodatud kõik lastega pered - juuniori paariliseks võistlusel võib olla nii isa, ema, vanaema, vanaisa, onu, tädi... Kõik võistlusel osalevad noored saavad väikse auhinna, parimatele paaridele aga jagame kruiisipileteid, spordivahendeid, Angry Birds magamiskotte ja muud meeldivat! Mida rohkem osalejaid, seda rohkem auhindu!
Võistlustasu sisaldab karastavat jooki, külma maiust ja võistlusjärgset kehakinnitust klubirestoranis. Osavõtutasu: 39 € täiskasvanu, 15 € üle 12-aastane juunior ja 10 € 6-12-aastane juunior. Tere tulemast ägedale üritusele, mängime koos golfi!