Infokiri 21. nädal

Ursula Muts / 19. mai 2014

 President Cup

31.mail toimub väärikas golfivõistlus President Cup. Registreerumine  ursula@ogk.ee

Tule Rajale II etapp 

Head Tule Rajale sarjast osavõtjad ning need, kes veel pole sarjaga ühinenud. Kuna sarjas on kokku 10 osavõistlust, siis on piisavalt aega, et ühineda ning veel tulemust teha. Arvesse läheb kaks paremat tulemust mõlemalt väljaku poolelt.28.mai etapile saab golfboksi kaudu juba registreeruda. Registreerumine lõppeb päev ennem võistlust kell 18.00.  Sarja juhendi leiate siit.  

01. juuni Demo  

Kõik Eesti golfiväljakud on 1. juunil kell 11:00 avatud neile inimestele, kes golfiga veel sinasõbrad pole. Hea klubiliige, kui Teil on sõpru, kellele tahaksite golfi tutvustada, siis see päev on selleks parim võimalus. Siit  leiate ürituse reklaami, mida palun, et levitaksite oma tutvusringkonnas. Samas on võimalik üritusele ka registreeruda. 
Kogu üritus on TASUTA!

Siin ürituse päevakava:
11:00 Programmi algus 
Üldine tutvustus päevast
Golfi ABC teoorias
Harjutusväljakutel ise proovimine
Demo väljakul 

Laste treeningud

Homme toimub laste treening Ihastes. Palun registreeruge kindlasti ursula@ogke.ee, et teaksime planeerida gruppe ja kellaaegasid. 


Täiskasvanute treeningud

AegTeemaKoht
22.maiÜhistreening17.00-18.30Chip+pikk löökOtepää
18.45-20.15Chip+pikk löökOtepää

Registreerumine otse Valdek Apivalale: 56215605 või valdek@progolf.ee Osalemistasu 10 eurot, klubiliikmele 8 eurot. Maksimaalselt 6 inimest grupis, golfipallid lisanduvad. 

Palve väljaku hooldusmeeskonnalt

Head klubiliikmed, väljaku hooldusmeeskond palub, et aitaksime ka ise väljaku korrashoiule kaasa. Selleks on igale avalöögialale pandud plastmassist roheline seemnesegu kast. Kui Teil avalöögi ajal juhtub, et avalöögiala on saanud kahjustada, siis palutakse kindlasti seemnekastist seemned selle koha peale asemele raputada. Nii saab kaasa aidata väljaku vähemalt ühe osa kiiremale taastumisele.  

EGL ajakiri "Golfimaailm" ja golfiinfo delfis

Kindlasti olete Otepääl caddiemasterit külastades tähele pannud ajakirja Golfimaailm. Kui Teile paberkandjal ajakirja ei jagunud, saate seda lugeda ka digivariandis . Ajakirja digitaalsele variandile pääsete ligi ka EGL kodulehelt selle lingi kaudu. Alates sellest hooajast kajastab golfitegemisi ka delfi.ee. Sealt leiab infot kõikide väljakute kohta ühest kohast.  

Eesti Meistrivõistlused Rajamängus 

5.- 8.juunini toimuvad EGCC-s Eesti Meistrivõistlused Rajamängus, kuhu on oodatud kaasa lööma kõik huvilised. Siit leiad võistlusjuhendi. Võistlusele oodatakse kokku 64 meest ja 32 naist. Maksimaalse HCP'ga 36. Osalustasu: 39€, sõltumata mitu mänguringi mängitakse.